بانک مقالات فارسی

فروشگاه

اینجا محل تبلیغ شماست

آمادگی برای امتحان (۳) پیش بینی کردن محتویات امتحان

آمادگی برای امتحان (۳) پیش بینی کردن محتویات امتحان

نویسنده : جو لندزبرگر
مترجم : محمودکریمی شرودانی
منبع : راسخون

در همه چیز دلایل ، باید ، چراها و به چه علت ها وجود دارند . ویلیام شکسپیر
۱- برهر گونه راهنمای مطالعه که معلم در کلاس قبل از امتحان یا در آغاز ترم توزیع می کند توجه ویژه داشته باشید. مثل: نکات کلیدی، فصل های خاص یا قسمت های خاصی از فصل ها، مطالب چاپ شده و توزیع شده توسط معلم و غیره.
۲- اگر معلم خودش اطلاعاتی ارائه نکرد از او بپرسید که در امتحان انتظار چه چیزی را داشته باشید.
۳- دقیقاً قبل از امتحان به نکاتی که معلم در طول کلاس ها اشاره کرده است توجه ویژه ای بکنید.
۴- لیستی از سؤالات احتمالی ایجاد کنید که اگر شما معلم بودید، آنها را می پرسیدید. سپس ببینید که آیا می توانید به آنها پاسخ دهید.
۵- امتحانات قبلی که توسط معلم نمره داده شده است، را مرور کنید.
۶- با دیگر دانش آموزان برای آن چه که در امتحان خواهد آمد، مشورت کنید.
۷- به نشانه هایی که بیانگر این است که معلم از یک مطلب خاص امتحان می گیرد، توجه ویژه بکنید. مثل وقتی که معلم چیزی را بیش از یک بارمی گوید، مطالب را روی تخته می نویسد، برای مرور جزوه ها توقف می کند، از کلاس سؤال می پرسد و یا می گوید: «این در امتحان خواهد آمد.»
توضیح : اطلاعات بالا از “چگونه دانش آموز ماهری شویم؟” از دیوید بی الیز و “چگونه در کالج تحصیل کنیم؟” از والتر پاوک گرفته شده است.
منبع انگلیسی مقاله : Study gs.net

 

لینک ثابت

icon برچسب ها:
  • نوشته: مدیر سایت articlefa.ir
  • تاریخ: 24 می 2010
  • بدون نظر

  • نظرات ارزشمند خود را در مورد این مقاله از فرم ارسال نظر که در اخر همین صفحه وجود دارد برای ما ارسال کنید تا در سایت نمایش داده شودنظرات شما بعد از بررسی در سایت نمایش داده خواهد شد نمایش نظرات به معنای تایید انها توسط سایت نیست ونظرات شخصی بازدید کنندگان سایت در مورد این مقاله هست پیشاپیش از اینکه نظرات ارزشمند خود را در مورد این مطلب به سایت ارسال می کنید از شما ممنون هستیم باعرض پوزش بابت تاخییر ایجاد شده در تایید نظرات برای نمایش در سایت به دلیل مشغله کاری زیاد نظرات جدید با تاخییر بر روی سایت قرار میگیرند

    Debes estar logueado para postear un comentario

    ضمن تشکر از شما برای ارسال نظرات ارزشمند خود در مورد این مطلب لطفا نظرات خود را به صورت فارسی تایپ کنید همچنین نظرات شما بعد از بررسی توسط مدیر سایت در سایت قرار خواهد گرفت