بانک مقالات فارسی

فروشگاه

اینجا محل تبلیغ شماست

نکاتی در رابطه ی سلول‌های سرطانی

سلول‌های سرطانی
این پرسش که چگونگی سرطان ایجاد می شود، امروزه در پهنه وسیعی دیگر جزء اسرار علمی به حساب نمی آید. در خلال دو دهه گذشته، پژوهشگران به پیشرفت های خیره کننده ای در مسیر مراحل مولکولی پیچیده سرطان دست یافته اند که به روش های انقلابی در مسیر درمان سرطان منجر خواهد شد.

این پرسش که چگونگی سرطان ایجاد می شود، امروزه در پهنه وسیعی دیگر جزء اسرار علمی به حساب نمی آید. در خلال دو دهه گذشته، پژوهشگران به پیشرفت های خیره کننده ای در مسیر مراحل مولکولی پیچیده سرطان دست یافته اند که به روش های انقلابی در مسیر درمان سرطان منجر خواهد شد. با آنکه هنوز هیچکس قادر نیست زمان دقیق غلبه کامل بر سرطان را پیشگویی کند، اما چشم انداز آن بسیار نویدبخش است.

در واقع، واژه « سرطان »، به بیش از دویست شکل از این بیماری اطلاق می شود. تقریباً هر سلول در بدن می تواند به یک وضعیت ـ و برخی به بیش از یک وضعیت _ بیمارگونه تبدیل شود. با این وجود، هر سرطان، ویژگی های مربوط به خود را داراست. و این امر در شرایطی است که فرآیندهای پایه ای مسبب پیدایش سرطان که منجر به تومورهای متنوع می شود، ظاهراً بسیار به هم شباهت دارد.

 

لینک ثابت

icon برچسب ها:
  • نوشته: مدیر سایت articlefa.ir
  • تاریخ: 23 می 2010
  • بدون نظر

  • نظرات ارزشمند خود را در مورد این مقاله از فرم ارسال نظر که در اخر همین صفحه وجود دارد برای ما ارسال کنید تا در سایت نمایش داده شودنظرات شما بعد از بررسی در سایت نمایش داده خواهد شد نمایش نظرات به معنای تایید انها توسط سایت نیست ونظرات شخصی بازدید کنندگان سایت در مورد این مقاله هست پیشاپیش از اینکه نظرات ارزشمند خود را در مورد این مطلب به سایت ارسال می کنید از شما ممنون هستیم باعرض پوزش بابت تاخییر ایجاد شده در تایید نظرات برای نمایش در سایت به دلیل مشغله کاری زیاد نظرات جدید با تاخییر بر روی سایت قرار میگیرند

    Debes estar logueado para postear un comentario

    ضمن تشکر از شما برای ارسال نظرات ارزشمند خود در مورد این مطلب لطفا نظرات خود را به صورت فارسی تایپ کنید همچنین نظرات شما بعد از بررسی توسط مدیر سایت در سایت قرار خواهد گرفت